Sídlo firmy:

Kontaktujte účetního!

Ing. Zdeněk Dvořák
Zlatnická 1124/7, 110 00 Praha 1
tel.: +420 602 324 153
fax : +420 222 311 170
E-mail: zdenek.dvorak@iol.cz

Ing. Zdeněk Dvořák - vedení účetnictví spolehlivě a odborně

Hledáte specialisty na daně a vedení účetnictví? Nedokážete si poradit s účetní závěrkou? Jste z Prahy a hledáte spolehlivou účetní firmu? Obraťte se na nás! Nabízíme Vám odborný přístup a pomoc v oboru účetnictví, zaměřujeme se na vedení účetnictví a daňovou evidenci, IFRS reporting, zpracování mzdové agendy.

Oslovte spolehlivého účetního

V rámci účetnictví zpracovávám daňovou evidenci, podvojné účetnictví, rekonstruuji účetnictví, vedu peněžní deník, eviduji přijaté a vydané faktury, eviduji investiční majetek, vedu hotovostní pokladnu, provádím účetní uzávěrku a závěrku, rozvahu, výsledovku, vedu hlavní knihu a knihu analytické evidence.

Mzdy a mzdová agenda

V rámci mzdové agendy vypočítávám mzdy, vedu mzdové listy, odvádím zdravotní a sociální pojištění, měsíční zálohy na daň z příjmu ze závislé činnosti, zpracovávám mzdové uzávěrky. Dále vedu evidenci zaměstnanců, zpracovávám podklady pro odvod zdrav. pojišťovny, OSSZ, plním ohlašovací povinnost, odvádím zákonné pojištění zaměstnanců a vytvářím roční výkazy.

Daňové přiznání? Žádný problém!

U daňového přiznání odvádím daň z příjmu fyzických a právnických osob, daň z přidané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitosti, spotřební daň. Vypočítávám daň z příjmu a vyhotovuji přiznání k dani, eviduji daně na vstupu a výstupu dle pokynů Ministerstva financí, vedu evidenci vozidel a vyhotovuji přiznání k silniční dani.

Využijte mých kompletních účetních služeb. Obraťte se na mě s požadavky na daňové nebo účetní poradenství.

Pokud nemáte jistotu, nechte si provést audit účetních výkazů Vaší firmy.